Matbord Dux 1960-tal

Matbord Dux 1960-tal
Matbord Dux 1960-tal
Matbord Dux 1960-tal
Matbord Dux 1960-tal
Matbord Dux 1960-tal
Matbord Dux 1960-tal
Matbord Dux 1960-tal
Matbord Dux 1960-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RUUD EKSTRAND & CHRISTER NORMAN, "Formula", bordsskiva belagd med plastlaminat, spännben i förkromade stålrör, modellen formgiven för Dux, 1960-/70-tal, höjd 65, Ø 120 cm

Bruksslitage, repor, benen med viss anlöpning

606842

2019-01-22