Ruben Nilson olja på pannå

Ruben Nilson olja på pannå
Ruben Nilson olja på pannå
Ruben Nilson olja på pannå
Ruben Nilson olja på pannå
Ruben Nilson olja på pannå
Ruben Nilson olja på pannå

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

RUBEN NILSON (1893-1971): "Stranden", signerad Ruben Nilsson, daterad 1935, olja på duk , mått ca 67x52 cm

Smärre slitage

606846

2019-01-18