Klubbat för:
5 200 SEK
1 500 SEK
SKÅLFAT, SKÅL, 3 dlr., lergods, Kina, Song (960-1279), celadon samt grön glasyr, diameter ca 15-17 cm
En del med lagning, krackeleringar
606849
2019-01-18