Hvidt & Mølgaard Nielsen soffbord

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD NIELSEN, soffbord, massiv teak, France & Daverkosen, Danmark, 1950-tal, brickmärkt, höjd ca 50, 152 x 51 cm

Bruksslitage, märken, repor

606852

2019-01-22