Hvidt & Mølgaard Nielsen soffbord

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD NIELSEN, soff-/hörnbord "Minerva" teak och rotting, France & Søn, Danmark, 1960-tal, brickmärkt, höjd ca 39/68, 74x74 cm

Brukasslitage, märken, repor

606854

2019-01-21