Mikael Kihlman akvareller litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MIKAEL KIHLMAN (född 1953): Stilleben, färglitografi, signerad och numrerad, Mikael Kihlman 25/190, bladmått ca 38x30 cm

Ej examinerad ur ram

606869

2019-01-18