Hvidt & Mölgaard soff-/hörnbord

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD NIELSEN, soff-/hörnbord "Minerva" teak och rotting, France & Søn, Danmark, 1960-tal, brickmärkt, höjd ca 39/68, 74x74 cm

Slitage, märken, repor, fläckar, smuts

606871

2019-01-23