Hvidt & Mölgaard soffa/dagbädd

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD, soffa/dagbädd, modell 451, teak och rotting, fällbara armstöd, dynor med spiralfjädrar, brickmärkt France & Daverkosen, 1960-tal, höjd 80, 160 x 73 cm

Bruksslitage, någon skada/spricka, "trött" stoppning

606874

2019-01-23