Taklampa 1920-30-tal

Taklampa 1920-30-tal
Taklampa 1920-30-tal
Taklampa 1920-30-tal
Taklampa 1920-30-tal
Taklampa 1920-30-tal
Taklampa 1920-30-tal

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKLAMPA, 1920-30-tal, tygklädd med fransar, takfäste i koppar med lamputtag, höjd ca 90, diameter 70 cm

Slitage

606875

2019-01-18