Miniatyrporträtt 1800-tal

Miniatyrporträtt 1800-tal
Miniatyrporträtt 1800-tal
Miniatyrporträtt 1800-tal
Miniatyrporträtt 1800-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MINIATYR, omkring 1800-talets mitt, porträtt av man iförd uniform med pelisse, ca 4x3 cm

Saknar bakstycke

606901

2019-01-24