Miniatyrporträtt 1800-tal
2019-01-24
606901
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MINIATYR, omkring 1800-talets mitt, porträtt av man iförd uniform med pelisse, ca 4x3 cm
Saknar bakstycke