Kista, sent 1800-tal

Kista, sent 1800-tal
Kista, sent 1800-tal
Kista, sent 1800-tal
Kista, sent 1800-tal
Kista, sent 1800-tal
Kista, sent 1800-tal
Kista, sent 1800-tal
Kista, sent 1800-tal
Kista, sent 1800-tal
Kista, sent 1800-tal

Klubbat för:

100 EUR

Utropspris

200 EUR

KISTA, cederträ, sent 1800-tal, höjd 51 cm, bredd 110 cm, djup 57 cm

Låset skadat, torrsprickor och slitage

606908

2019-01-29