Klubbat för:
100 EUR
Utropspris
200 EUR
KISTA, cederträ, sent 1800-tal, höjd 51 cm, bredd 110 cm, djup 57 cm
Låset skadat, torrsprickor och slitage
606908
2019-01-29
Gör en kostnadsfri värdering här