Anders Gottfridsson skulptur

Anders Gottfridsson skulptur
Anders Gottfridsson skulptur
Anders Gottfridsson skulptur
Anders Gottfridsson skulptur
Anders Gottfridsson skulptur
Anders Gottfridsson skulptur
Anders Gottfridsson skulptur
Anders Gottfridsson skulptur

Klubbat för:

500 SEK

1 500 SEK

ANDERS GOTTFRIDSSON, skulptur i form av spiral, signerad samt daterad 1993, lergods, höjd ca 70 cm

606917

2019-01-18