Klubbat för:
2 200 SEK
3 000 SEK
MARC GUYARD (Frankrike, född 1932), Komposition, signerad och daterad Marc Goyard 1989, akryl på duk, ca 27x22 cm, rammått ca 37x32 cm
606923
2019-01-19