Oskar Bergman
2019-01-19
606930
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OSKAR BERGMAN (1879-1963): ´´Höstdagsjämning´´, signerad och daterad Oskar Bergman 1958, akvarell på papper, ca 37x55 cm