Klaffbord Karl Johan

Klaffbord Karl Johan
Klaffbord Karl Johan
Klaffbord Karl Johan
Klaffbord Karl Johan
Klaffbord Karl Johan
Klaffbord Karl Johan
Klaffbord Karl Johan
Klaffbord Karl Johan
Klaffbord Karl Johan
Klaffbord Karl Johan

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KLAFFBORD, Karl Johan, 1800-talets början, fanérat i mahogny, 1 låda i sargen, 2 klaffar, förgylld bronsbeslag, höjd ca 72, 96x66 cm, vardera klaff 29

Nycklar saknas, lös skiva, fanerbortfall

606940

2019-01-19