Klaffbord Karl Johan
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KLAFFBORD, Karl Johan, 1800-talets början, fanérat i mahogny, 1 låda i sargen, 2 klaffar, förgylld bronsbeslag, höjd ca 72, 96x66 cm, vardera klaff 29
Nycklar saknas, lös skiva, fanerbortfall
606940
2019-01-19