Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BØRGE MOGENSEN, litet matbord, ek/ekfaner, mässingsbeslag, utfällbar bordsskiva, etikettmärkt Søborg Møbelfabrik, 1950-tal, höjd 75, 90 x 60 / 120 x 90 cm
Bruksslitage, någon repa
606948
2019-01-23
Gör en kostnadsfri värdering här