Börge Mogensen matbord

Börge Mogensen matbord
Börge Mogensen matbord
Börge Mogensen matbord
Börge Mogensen matbord
Börge Mogensen matbord
Börge Mogensen matbord
Börge Mogensen matbord
Börge Mogensen matbord
Börge Mogensen matbord
Börge Mogensen matbord
Börge Mogensen matbord
Börge Mogensen matbord

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BØRGE MOGENSEN, litet matbord, ek/ekfaner, mässingsbeslag, utfällbar bordsskiva, etikettmärkt Søborg Møbelfabrik, 1950-tal, höjd 75, 90 x 60 / 120 x 90 cm

Bruksslitage, någon repa

606948

2019-01-23