Klubbat för:
1 800 SEK
2 000 SEK
FOLKE OHLSSON, "Frisco", bord, 1 par, Tingströms Möbler, 1960-tal, fanérade i teak, brännmärkning, vardera höjd ca 52, 76x53 cm
Smärre ytskador
606958
2019-01-19