Klubbat för:
8 000 SEK
Schätzwert
10 000 SEK
Beschreibung
MOSSE STOOPENDAHL (1901-1948): Fåglar, signerad Mosse Stoopendahl, olja på duk, ca 95x66 cm
Zustandsbeschreibung
Krackelering
606964
2019-01-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner