Mosse Stoopendahl olja

Mosse Stoopendahl olja
Mosse Stoopendahl olja
Mosse Stoopendahl olja
Mosse Stoopendahl olja
Mosse Stoopendahl olja
Mosse Stoopendahl olja

Klubbat för:

8 000 SEK

Schätzwert

10 000 SEK

Beschreibung

MOSSE STOOPENDAHL (1901-1948): Fåglar, signerad Mosse Stoopendahl, olja på duk, ca 95x66 cm

Zustandsbeschreibung

Krackelering

606964

2019-01-19