Stefanie Von Trauttweiller oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

3 000 SEK

STEFANIE VON TRAUTTWEILLER (1888-1979): Interiör, signerad, olja på duk, ca 62x53 cm

606967

2019-01-19