Ida Törnström

Ida Törnström
Ida Törnström
Ida Törnström
Ida Törnström
Ida Törnström
Ida Törnström

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

IDA TÖRNSTRÖM (1862-1949): Grind, signerad och daterad Portugal 1890, olja på duk, ca 53x37 cm

606972

2019-01-19