Väggur gustaviansk

Väggur gustaviansk
Väggur gustaviansk
Väggur gustaviansk
Väggur gustaviansk
Väggur gustaviansk
Väggur gustaviansk

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

VÄGGPENDYL, gustaviansk, förgylld, skuren dekor, urtavlan med romerska siffror höjd ca 87 cm, nyckel och pendel finns

Slitage, två glas med sprickor

606976

2019-01-19