Miniatyrbyrå

Miniatyrbyrå
Miniatyrbyrå
Miniatyrbyrå
Miniatyrbyrå
Miniatyrbyrå
Miniatyrbyrå
Miniatyrbyrå
Miniatyrbyrå
Miniatyrbyrå
Miniatyrbyrå
Miniatyrbyrå
Miniatyrbyrå

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MINIATYRBYRÅ, 1900-tal, rokokostil, fanerad med olika trädslag, skiva i sten, beslag i mässing, höjd ca 31, 44x24 cm

Stenksiva med nagg

606979

2019-01-19