Mikael Kihlman torrnål

Mikael Kihlman torrnål
Mikael Kihlman torrnål

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MIKAEL KIHLMAN, (född 1953): Gatubild, signerad samt numrerad 14/100, torrnål, tryckytan ca 25x19,5 cm

607019

2019-01-19