Sockerruskor

Sockerruskor
Sockerruskor
Sockerruskor
Sockerruskor
Sockerruskor
Sockerruskor
Sockerruskor
Sockerruskor
Sockerruskor
Sockerruskor

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOCKERRUSKOR, 2 st., silver, 1900-tal, den större med importstämplar, den mindre GAB, Stockholm 1945, höjd ca 13-22 cm, vikt ca 440 g

Den större med bristning vid lockkant

607021

2019-01-19