Royal Copenhagen Saxon Flower
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KUNGLIG DANSK, "Sachsisk Blomst", assietter, 12 st, Danmark, 493 1624, korgbrätte med guldkant, polykrom dekor av blomsterbukett och ströblommor, diameter ca 14,5 cm
Enstaka delar m krackeleringar o missfärgningar, någon ej noterad obetydlig skada kan förekomma, 6 dlr med skador medföljer
607022
2019-01-19