Klubbat för:
22 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
EDUARD WIIRALT (1898-1954): "Berberi Tüdruk kaameliga", mjukgrundsetsning, signerad och daterad 1940, bildyta ca 49x40 cm
607031
2019-01-19
Gör en kostnadsfri värdering här