Eduard Wiiralt etsning

Eduard Wiiralt etsning
Eduard Wiiralt etsning
Eduard Wiiralt etsning
Eduard Wiiralt etsning
Eduard Wiiralt etsning
Eduard Wiiralt etsning

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

EDUARD WIIRALT (1898-1954): "Berberi Tüdruk kaameliga", mjukgrundsetsning, signerad och daterad 1940, bildyta ca 49x40 cm

607031

2019-01-19