Teleskop

Teleskop
Teleskop
Teleskop
Teleskop
Teleskop
Teleskop
Teleskop
Teleskop
Teleskop
Teleskop

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TELESKOP, 18/1900-tal, mässing, med markstativ i mahogny, längd ca 50-92 cm, höjd ca 174 cm

Slitage/skador, bucklor, SAV kan ej garantera funktionen

607044

2019-01-20