Äldre utländsk grafik
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ÄLDRE UTLÄNDSK GRAFIK, 11 st, 1600-1900-tal, olika motiv bl a Kungliga palatset i Isfahan, Karl X, efter olika konstnärer bl a Pieter van Lisebetten, Carlo Bozzolini, van Dyck, Martinus Heems, varierande mått
Ej genomgångna, beskurna, delvis med skador
607080
2019-01-22