Hyllsystem Pira
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
OLOF PIRA, hyllsystem ´Pira´, större parti, ca 230 hyllplan i olika storlekar fanerade i furu, bok, teak och ek, uppemot 50 gavlar i olika storlekar lackerade i svart och grått samt olika beslag/tillbehör, String design AB Vällingby, 1950-/60-tal
Varierande slitage, skador, repor och märken
607086
2019-01-20