Sekretär

Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CHIFFONJÉ, sengustaviansk provinsarbete, 1800-talets första hälft, bemålad, invändigt med lådor, höjd ca 123, 116x55 cm, nyckel finns

Renovera, komplatterad, saknar lås, skador

607088

2019-01-20