Elis Chiewitz etsningar

Elis Chiewitz etsningar
Elis Chiewitz etsningar

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

ELIS CHIEWITZ (1784-1839), etsningar, 4 st, senare avdrag, ur Fredmans Epistlar och Sånger, numrerade 68/280 samt 2/280 cm, tryckytorna ca 19x14,5

607101

2019-01-20