Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
ELIS CHIEWITZ (1784-1839), etsningar, 4 st, senare avdrag, ur Fredmans Epistlar och Sånger, numrerade 68/280 samt 2/280 cm, tryckytorna ca 19x14,5
607101
2019-01-20