Saara Harju

Saara Harju
Saara Harju
Saara Harju
Saara Harju
Saara Harju
Saara Harju

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SAARA HARJU (Finland 1935-2017: "Bondlandet" väggbonad i ull, monogramsignerad SH, 115x106 cm

Smärre slitage

607104

2019-01-20