Stringhyllor

Stringhyllor
Stringhyllor
Stringhyllor
Stringhyllor
Stringhyllor
Stringhyllor
Stringhyllor
Stringhyllor
Stringhyllor
Stringhyllor
Stringhyllor
Stringhyllor

Klubbat för:

2 000 SEK

5 000 SEK

NISSE & KAJSA STRINNING, hyllsystem String, ca 50 hyllplan i olika storlekar och utföranden, skåp fanerat i björk med 3 olika dörrpar samt ca 25 gavlar och trådhyllor i svart, vitt och grått och i olika mått

Varierande slitage, smuts, repor och märken

607111

2019-01-22