Stringhyllor
Klubbat för:
2 000 SEK
5 000 SEK
NISSE & KAJSA STRINNING, hyllsystem String, ca 50 hyllplan i olika storlekar och utföranden, skåp fanerat i björk med 3 olika dörrpar samt ca 25 gavlar och trådhyllor i svart, vitt och grått och i olika mått
Varierande slitage, smuts, repor och märken
607111
2019-01-22