Salongsgrupp 5 delar rokokostil 1900-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALONGSGRUPP, 5 dlr, rokokostil, 1900-talets andra hälft, beståend av 1 soffa, 2 fåtöljer samt 2 fotpallar
soffans längd ca 180, sitthöjd 45 cm

Brukssltiage, mindre stötmä´rken kring stommar, slitet tyg

607120

2019-01-20