Bertini dragspel
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BERTINI, "Castelfidardo", pianodragspel, 1950-/60-tal, Italien, skal i röd och vit pärlemorsimitation med förkromade detaljer, 3-körigt med 5 register i diskanten och 2 i basen, i väska
Smärre slitage
607124
2019-01-20