Bertini dragspel

Bertini dragspel
Bertini dragspel
Bertini dragspel
Bertini dragspel
Bertini dragspel
Bertini dragspel
Bertini dragspel
Bertini dragspel
Bertini dragspel
Bertini dragspel
Bertini dragspel
Bertini dragspel

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERTINI, "Castelfidardo", pianodragspel, 1950-/60-tal, Italien, skal i röd och vit pärlemorsimitation med förkromade detaljer, 3-körigt med 5 register i diskanten och 2 i basen, i väska

Smärre slitage

607124

2019-01-20