Nils Jonsson matbord

Nils Jonsson matbord
Nils Jonsson matbord
Nils Jonsson matbord
Nils Jonsson matbord
Nils Jonsson matbord
Nils Jonsson matbord
Nils Jonsson matbord
Nils Jonsson matbord
Nils Jonsson matbord
Nils Jonsson matbord
Nils Jonsson matbord
Nils Jonsson matbord

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATBORD, modell Ove, teak/teakfaner, med 2 iläggsskivor, formgivet av Nils Jonsson för Troeds, brännmärkt, 1960-tal, höjd 72, 155 - 265 x 100 cm

Bruksslitage, repor, märken

607139

2019-01-20