Wiwen Nilsson snapsglas sterlingsilver
Valmis
2019-01-20
607140
| Korkein tarjous | 18 000 SEK |
| Arviointi | 18 000 SEK |
WIWEN NILSSON, snapsglas, 12 st, sterlingsilver, Lund 1966-1974, stämplade AN och signerade Wiwen Nilsson, höjd ca 6,5 cm
Behov av puts