Wiwen Nilsson snapsglas sterlingsilver

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

WIWEN NILSSON, snapsglas, 12 st, sterlingsilver, Lund 1966-1974, stämplade AN och signerade Wiwen Nilsson, höjd ca 6,5 cm

Behov av puts

607140

2019-01-20