Klubbat för:
18 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
WIWEN NILSSON, snapsglas, 12 st, sterlingsilver, Lund 1966-1974, stämplade AN och signerade Wiwen Nilsson, höjd ca 6,5 cm
Behov av puts
607140
2019-01-20
Gör en kostnadsfri värdering här