Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
TEHOKALUSTE Oy, skrivbord, ben av grålackerade fyrkantsrör, skiva fanerad i teak, lådhurts i teak och grålack, 1960-tal, höjd ca 72, 160 x 75 cm
Bruksslitage
607148
2019-01-20