Stolar Nyrenässans mahogny

Stolar Nyrenässans mahogny
Stolar Nyrenässans mahogny
Stolar Nyrenässans mahogny
Stolar Nyrenässans mahogny
Stolar Nyrenässans mahogny
Stolar Nyrenässans mahogny
Stolar Nyrenässans mahogny
Stolar Nyrenässans mahogny
Stolar Nyrenässans mahogny
Stolar Nyrenässans mahogny
Stolar Nyrenässans mahogny
Stolar Nyrenässans mahogny
Stolar Nyrenässans mahogny
Stolar Nyrenässans mahogny

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 8 st., mahogny, 1800-talets slut, nyrenässans, skuren dekor, kannelerade framben, grön klädsel, sitthöjd ca 45 cm

Några med lagningar, slitage, klädseln med skador

607168

2019-01-20