12 st tallrikar samt 2 stekfat, Kina 1700-tal

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TALLRIKAR SAMT STEKFAT KINA 1700-TAL, i porslin med dekor i underglasyrblått, 6 st djupa, 6 st platta samt 2 st stekfat, diam ca tallrika ca 22-23 cm, stekfat ca 30x23 cm resp 38x29 cm

naggar förekommer

607170

2019-01-25