Olle Andersson golvur
Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
OLLE ANDERSSON, "Summertime", golvur/skåp, Horreds Möbelindustri, stomme i lackerad MDF med polykromt lackerade skåpsektioner med bakomliggande hyllplan samt. urtavla, höjd ca 188 cm, yttermått ca 30x33 cm
Bruksslitage, fläckar förekommer, repor och märken, uret ej funktionstestat, SAV garanterar ej funktionen
607173
2019-01-20