Olle Andersson golvur

Olle Andersson golvur
Olle Andersson golvur
Olle Andersson golvur
Olle Andersson golvur
Olle Andersson golvur
Olle Andersson golvur
Olle Andersson golvur
Olle Andersson golvur
Olle Andersson golvur
Olle Andersson golvur
Olle Andersson golvur
Olle Andersson golvur

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OLLE ANDERSSON, "Summertime", golvur/skåp, Horreds Möbelindustri, stomme i lackerad MDF med polykromt lackerade skåpsektioner med bakomliggande hyllplan samt. urtavla, höjd ca 188 cm, yttermått ca 30x33 cm

Bruksslitage, fläckar förekommer, repor och märken, uret ej funktionstestat, SAV garanterar ej funktionen

607173

2019-01-20