Beck & Ljung multipel plexiglas

Klubbat för:

400 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

BECK&JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2007): multipel, signerad Beck & Ljung och daterad 1976, numrerad 66 / 250, serigrafi på plexiglas, ca 40 x 40 cm

Kuntoraportti

Repor

607186

Päivämäärä:

2019-01-23