Beck & Ljung multipel plexiglas
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BECK&JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2007): multipel, signerad Beck & Ljung och daterad 1976, numrerad 66 / 250, serigrafi på plexiglas, ca 40 x 40 cm
Kuntoraportti
Repor
607186
Päivämäärä:
2019-01-23