Klubbat för:
40 EUR
Utropspris
150 EUR
TAPIO WIRKKALA, vas, sign. Tapio Wirkkala -3578, iittala 1960-tal, rökfärgat-, klart- och matterat glas, höjd 22 cm.
607191
2019-02-06
Gör en kostnadsfri värdering här