Tapio Wirkkala, vas 3578

Tapio Wirkkala, vas 3578
Tapio Wirkkala, vas 3578
Tapio Wirkkala, vas 3578
Tapio Wirkkala, vas 3578
Tapio Wirkkala, vas 3578
Tapio Wirkkala, vas 3578
Tapio Wirkkala, vas 3578
Tapio Wirkkala, vas 3578

Klubbat för:

40 EUR

Utropspris

150 EUR

TAPIO WIRKKALA, vas, sign. Tapio Wirkkala -3578, iittala 1960-tal, rökfärgat-, klart- och matterat glas, höjd 22 cm.

607191

2019-02-06