Viggo Boesen rottingsoffa

Viggo Boesen rottingsoffa
Viggo Boesen rottingsoffa
Viggo Boesen rottingsoffa
Viggo Boesen rottingsoffa
Viggo Boesen rottingsoffa
Viggo Boesen rottingsoffa
Viggo Boesen rottingsoffa
Viggo Boesen rottingsoffa

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, rotting, sannolikt Viggo Boesen för E V A Nissen, Danmark, 1940-tal, lös dyna med textilklädsel, höjd ca 84, längd 138, sitthöjd 25 cm

Bruksslitage

607203

2019-01-20