Golvlampa Fagerhults
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FAGERHULTS BELYSNING, golvlampa, 1900-talets andra hälft, mässing, venetianskt gul plåtskärm, etikettmärkt, totalt 3 ljuspunkter, höjd inkl skärm ca 155 cm
bucklor, missfärgningar, ej funktionstestad.
607212
2019-01-21