Golvlampa Fagerhults

Golvlampa Fagerhults
Golvlampa Fagerhults
Golvlampa Fagerhults
Golvlampa Fagerhults
Golvlampa Fagerhults
Golvlampa Fagerhults
Golvlampa Fagerhults
Golvlampa Fagerhults

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAGERHULTS BELYSNING, golvlampa, 1900-talets andra hälft, mässing, venetianskt gul plåtskärm, etikettmärkt, totalt 3 ljuspunkter, höjd inkl skärm ca 155 cm

bucklor, missfärgningar, ej funktionstestad.

607212

2019-01-21