Kammarladdningsgevär

Kammarladdningsgevär
Kammarladdningsgevär
Kammarladdningsgevär
Kammarladdningsgevär
Kammarladdningsgevär
Kammarladdningsgevär
Kammarladdningsgevär
Kammarladdningsgevär
Kammarladdningsgevär
Kammarladdningsgevär

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAMMARLADDNINGSGEVÄR, svenskt, m/1864, låsblecket stämplat krönt Carl Gustafs Stad 1864, nr 673, längd ca 115 cm

Kompletterat och omarbetat. Slitage, lagningar och skador, låset håller spänn, kanpp till arm saknas

607223

2019-01-21