Kammarladdningsgevär
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KAMMARLADDNINGSGEVÄR, svenskt, m/1864, låsblecket stämplat krönt Carl Gustafs Stad 1864, nr 673, längd ca 115 cm
Kompletterat och omarbetat. Slitage, lagningar och skador, låset håller spänn, kanpp till arm saknas
607223
2019-01-21